PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834}

Ghost Dog: Droga samuraja

Ghost Dog: The Way of the Samurai
7,3 40 950
ocen
7,3 10 1 40950
7,6 20
ocen krytyków
Ghost Dog: Droga samuraja
powrót do forum filmu Ghost Dog: Droga samuraja

CZy istnieje taki gadzet jaki ma ghos dog do kradziezy samochodow? czy tylko wymyslili go do filmu?? :)

rotanimod

Wątpię. W "Samuraju" Alain Delon miał pęczek kluczy, dzięki którym mógł ukraść każdego Citroena DS w Paryżu. Ghost Dog czerpie bardzo dużo inspiracji z tego filmu. To była prawdopodobnie jedna z nich :)

Locz

ja mysle , ze nie istnieje ;p

rotanimod

Ale oczywiście... pełen komplet informacji na ten temat dostaniesz na publicznej stronie na temat filmu a sam sprzęt od razu mozesz zamowic na allegro a odebrac osobiscie na najblizszym posterunku...

ocenił(a) film na 10
rotanimod

Kolejny raz się nad tym zastanawiam. To chyba jest fikcja reżyserska. W innych filmach takie rzeczy są rozmontowywane scyzorykiem, pensetą, ładunkiem wybuchowym. Mówię tu o momencie, jak GD dostał się do villi Sonego. Co do sposobów otwierania samochodów, to chyba forma fikcji reżyserskiej.

staszpio

tez tak mysle :p

rotanimod

On ten gadżet sam zrobił, nie pokazywali tego a chyba to jego robota.

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Nie wiem czy ten gadżet istnieje, ale myślę,że on go sam zrobił. W tym filmie pokazano,że coś lutował, miał wtedy na głowie szkło powiększające przyczepione drutem. To szkło powiększające z drutem wyglądało jakby je sam zrobił. Do tego pokazane było radio, które miał w swoim domu. Było skonstruowane z radia samochodowego dwóch głośników i drewna. Zdaję mi się, że ghost dog wykonał je sam bo nie wyglądało to na jakieś radio które można gdzieś kupić tylko wyglądało to raczej na radio domowej roboty. Podsumowując: ghost dog coś lutował, zrobił sobie radio, więc znał się na elektronice i prawdopodobnie sam wykonał ten gadżet.

rotanimod

Odkopię temat ale trudno. IMDb podaje, że takie urządzenia istniały/istnieją i nazywa się to Radio Frequency Cloning Device.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones