PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6426}

Inaczej niż w raju

Stranger Than Paradise
7,5 12 745
ocen
7,5 10 1 12745
7,5 21
ocen krytyków
Inaczej niż w raju
powrót do forum filmu Inaczej niż w raju

:) Buscemi w kinie...

ocenił(a) film na 7

Podczas sceny kiedy czwórka bohaterów siedzi w kinie,jeden z widzów wchodzi do kina i szuka miejsc dla siebie po czym zasiada 3 rzędy za bohaterami,no i właśnie wydaje mi się że to nikt inny jak Steve Buscemi:).takie małe pozytywne spostrzeżenie z filmu.
Natomiast jest jedna scena moim zdaniem zepsuta przez reżysera i strasznie mnie ona irytuje,jest to podróż samochodem gdzie kręcona jest w dwóch zupełnie od siebie innych samochodach.Może bym tego nie zauważył ale strasznie to kłuje w oczy.

bulv

właśnie oglądam i aż podeszłam do tv podczas tej sceny, by się przyjrzeć tej postaci i nie jestem pewna, czy to Steve... ktoś potwierdzi?

ocenił(a) film na 9
bulv

Z tymi samochodami to chyba faktycznie tak jest. Chodzi Ci o to, że na początku był ciemny lakier, a potem jak jechali na Florydę jaśniejszy ?

ocenił(a) film na 7
chemas

o widzisz tego nie pamiętam :) ja zauważyłem różnicę w scenach kręconych we wnętrzu samochodu,to były dwa inne wnętrza.Pewnie jeszcze nie raz obejrzę film to zwrócę jeszcze uwagę na kolor.

ocenił(a) film na 9
bulv

Ja też nie jestem pewien tych kolorów, ale mówiąc szczerze właśnie wczoraj oglądałem ten film, a zresztą zaraz sprawdzę :)

ocenił(a) film na 9
chemas

Pobierznie sprawdziłem i myliłem się. Samochód wygląda na ten sam, rówież wnętrze jest chyba takie samo. Szczególną uwagę zwróciem na kierownicę z podwójnych kółek i podobny układ panelowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones