PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7949}
7,6 10 462
oceny
7,6 10 1 10462
7,5 17
ocen krytyków
Mystery Train
powrót do forum filmu Mystery Train

Nie wiem dlaczego ale ja mam kilka takich filmow ktore mnie porywajo, ba pierwszy rzut oka so nudne dopiero po 3 czy 4 razie jak do niego wrocisz odkrywasz niesamowitosc, tak milem z solaris, zasypialem po 15minutach i zawsze wracalem do tego filmu, ten obezalem za 3 czy 4 razem - jest rewelacyjny, gra aktorska i rezyseria na potege - no i wymaga skupienia i cierpliwosci

Pabblo_2

ja rowniez mam kilka takich filmownp.Suspiria czy Dom 100 trópów.Wiem że to inna konwencja,ale chodzi o to samo.Potem dopiero za 2 czy 3 podejściem filmy te oglądałem już z przyjemnością.Musialy do mnie dotrzec w całości,co tez się stalo i pochłonęły mnie bez reszty.Wniosek z tego taki że nie warto czasem przekreślac jakiegoś filmu gdy nie podejdzie nam na począyku.Trzeba dawac niektórym filmom drugą szansę,choc nie zawsze mamy na to czas i mozliwości.Ale cóż,nie można mieć wszystkiego.Apropo Mystery Traina to istny majstersztyk Jima.Jeden z najzabawniejszych obrazów,jakie oferuje Jimy.Uśmiałem się do łez oglądając zwłaszcza trzeci wątek z Buscemim.Czekałem cały czas na wyjaśnienie kto oddał ten strzał i dlaczego.I dowiedziałem sie.!.mistrzostwo świata.Rewelacyjne połączenie powolnej pozornie nudnej narracji z tym niezwykłym przykuciem widza do ekranu i ostatecznym poczuciem,iż bylismy świadkami kolejnego arcydzieła.

ocenił(a) film na 8
Kinopata

dobrze prawisz;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones