PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8117}

Nieustające wakacje

Permanent Vacation
6,9 9 868
ocen
6,9 10 1 9868
6,7 14
ocen krytyków
Nieustające wakacje
powrót do forum filmu Nieustające wakacje

4/10

ocenił(a) film na 4

debiut Jarmuscha, moim zdaniem niezbyt udany, na szczęście później już jest znacznie
lepiej; cała historia mocno nudzi, ogląda się nieciekawie; na plus muzyka - bardzo
klimatyczna
Moja ocena: 4/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Napisz proszę jeśli możesz o czym jest ten film wg Ciebie. Jestem ciekawy.

ocenił(a) film na 4
Aes

Wybacz nie pamiętam dokładniej fabuły, oglądałem go 2 lata temu, nie wrył mi się w pamięć...

ocenił(a) film na 5
Aes

^ Napisz proszę jeśli możesz o czym jest ten film wg Ciebie. Jestem ciekawy.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Dla mnie? O poszukiwaniu. Czego? Nie wiem. Chyba niczego konkretnego. Nie uważam, że to wada. Film nie musi być "o czymś". Grunt, żeby przyciągał uwagę widza. Moją przyciągnął. Dodam jeszcze, że w moim odczuciu kino Jarmuscha, zwłaszcza wczesne, wymaga od widza nie tyle wiedzy, ile odpowiedniego nastawienia. Pewnego rodzaju otwartości i wrażliwości. Jarmusch to reżyser bardzo specyficzny i nie dla każdego. I nie należy tego traktować jako wyraz niekompetencjo widza (że "głupi i nie rozumie"). Ilu ludzi, tyle gustów i potrzeb. Jeśli ktoś nie znajduje tutaj nic dla siebie, to musi poszukać gdzie indziej. Dla mnie to oczywiste.

ocenił(a) film na 5
Aes

Ładnie, zgrabnie napisane. Dzięki, o to mi chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones