PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712}

Truposz

Dead Man
7,6 43 775
ocen
7,6 10 1 43775
7,5 23
oceny krytyków
Truposz
powrót do forum filmu Truposz

you are a layer

ocenił(a) film na 10

Za każdym kolejnym razem odkrywam coś nowego w tym filmie. Każdy człowiek taką podróż odbywa, czy tego chce czy nie. A jeżeli nie zdaje sobie z tego sprawy, to raczej pozostaje "helikopter w ogniu" itp.

użytkownik usunięty
krutkiew

You are a liar.

ocenił(a) film na 10

Oo

użytkownik usunięty
krutkiew

Chodziło mi o to, że nie "layer" a "liar".

ocenił(a) film na 10

no co ty, naprawdę?))

użytkownik usunięty
krutkiew

Tak, sprawdź w słowniku jeśli nie dowierzasz. "Layer" oznacza coś całkiem innego.

ocenił(a) film na 10

ale w Radomniu?

użytkownik usunięty
krutkiew

OD POCZĄTKU:

1. Ty zrobiłeś błąd.

2. Ja zwróciłem na niego uwagę (sam nie wiem po co, chyba z dawnego skrzywienia zawodowego, które czasem daje o sobie znać)

3. Zadałeś pytanie, którego nie rozumiem: co to jest "Radomń"? I co ma w nim być?
Obstawiam, że to jakieś komediowe hasło z jakiegoś polskiego filmu albo coś w rodzaju młodzieżowego żartu. Takie pytanie bez związku z tematem, mające na celu zbicie z tropu rozmówcy - przyznaję: to Ci się udało, bo nie wiem co odpowiedzieć.

3. Tak więc ja ze swojej strony kończę rozmowę.

użytkownik usunięty

P.S. No i sam się pomyliłem. Miało być "rozmówcę".

ocenił(a) film na 10

baj))

ocenił(a) film na 10

nie gniewaj się; chyba mnie nie zrozumiałeś - ale to nie jest istotne. naprowadziłeś mnie na ciekawy trop. może on jednak mówi layer? może właśnie chodzi mu o layer, a nie liar? to byłoby nawet ciekawe, co? zupełnie inne przesłanie tej sceny. chociaż nie sądzę, żeby to była prawda. no i oczywiście pomyliłem się, a ty tak brnąłeś w udowodnienie mojej przewiny, że nie mogłem sobie odmówić tego radomnia.

zresztą zmusiłeś mnie (w pewien dziwny, pokrętny sposób - przyznaję, ale jednak) do napisania tych przydługawych wypocin, a to już jest dla mnie wartość dodana tej naszej pokracznej rozmowy.

zatem "baj" zamieniam na "wszystkiego dobrego i bywaj"

)))

krutkiew

Dasz radę ogarnąć to, że ten film jest zwyczajnie słaby?

ocenił(a) film na 10
issen

co to oznacza według ciebie?

użytkownik usunięty
krutkiew

You are a layer cake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones