PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817413}

Truposze nie umierają

The Dead Don't Die
5,5 29 802
oceny
5,5 10 1 29802
4,4 37
ocen krytyków
Truposze nie umierają
powrót do forum filmu Truposze nie umierają

Bardzo udany film, ale też bardzo specyficzny. Tylko dla najwierniejszych fanów Jima Jarmuscha albo starych horrorów (w filmie jest mega dużo nawiązań do starych kiczowatych horrorów), a tak to piękne połączenia muzyki i kadru (jak to u Jarmuscha). Film na pewno nie jest ani horrorem ani komedią. Świetny Tom Waits.

ocenił(a) film na 8
Boreasz_Azazello

Nie jestem fanem Jarmuża, starych horrorów już bardziej ale ocen tego filmu nie potrafię zrozumieć. 4,7 od krytyków to jest po prostu wstyd.

ocenił(a) film na 9
tadzikk666

Pokazuje jaki jest poziom krytyków na filmwebie. Nie zrozumieli, że film miał być lekki i ironiczny. Widzą nazwisko Jarmusch i już chcą pisać egzaltowane eseje, a ten film nie dał im takiej możliwości, więc ocenili nisko. Dla mnie był świetny. Bardzo zabawny.

ocenił(a) film na 8
Marta_Corleone

Bo "krytyk na filmwebie" to taki poziom jak "developer wordpressa", albo "międzywymiarowy akumulator". Pewne słowa połączone, chociaż każde oddzielnie ma sens, razem nie tworzą niczego mądrego.

Film świetny. Jakby disco polo mieli oceniać na filmwebie w filharmonii grane, to by im się podobało, nie bój. A tu brak bazy poznawczej i finezji wystarczającej do oceny. Tutaj to się 101010000 popłuczyny po xmenach mogą podobać najwyżej.

Pamiętaj, że żyjemy w czasach, gdzie co drugi idiota śmieje się na shreku ze sceny wyskakiwania kota z klaty bohatera, tylko połowa nie wie dlaczego ta scena jest śmieszna, a śmieje się, bo inni w kinie się śmieją. A oryginał okazuje się za trudny.

Iggy Pop - mistrzostwo! Pozdrawiam.

Boreasz_Azazello

Nie jestem fanem JJ a sam film był dla mnie słaby. Nudny, niczego nie wnoszący.

Boreasz_Azazello

Nie często dzisiaj trafiam na filmy w których kompletnie mnie nie interesuje intryga ani dokąd zmierza fabuła a mimo tego oglądanie to dobra zabawa, Czas przed ekranem to przyjemny chillout. Świetni aktorzy, absurdalny humor, dźwięk, kadry - wszystko zagrało. gdybym miał coś zmienić to więcej mojego ulubionego aktora Steve Buscemi,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones