Jim Jarmusch

James R. Jarmusch

8,1
4 486 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jim Jarmusch

yeah!

użytkownik usunięty

Obok Davida Lyncha znajduje sie w gronie moich ulubionych rezyserow.Naprawde jest mistrzem

To bardzo podobnie do mnie ! :D
Facet jest naprawdę rewelacyjny - szkoda że dla niektórych nie znany/albo znany tylko z nazwiska :(

Jarmusch jest o niebo lepszy od Lyncha, poza tym przestan uzywac slowa mistrz, bo jak slysze ze Lynch jest mistrzem to mi sie niedobrze robi

użytkownik usunięty
dolegapit

Jarmusch lepszy od Lyncha??? chyba w napisach końcowych

masz racje nawet w tak malo znaczacej rzeczy w filmie jak napisy koncowe Jarmusch jest lepszy

pewno jest tam tez Steven Spielberg. Jarmuscha i Lyncha laczy tylko to ze zadnego z nich nie kumasz a dowiedziales sie o nich od znajopmych w gronie ktorych oglada sie "dobre" filmy

boleslaw

Heh, nieźle, Bolek :) Co racja to racja... Mimo to obydwoje w gronie moich ulubionych reżyserów...

daf

Lynch bawi się kinem, bawi się obrazami, mnie jednak ta zabawa męczy, mało który film jestem w stanie oglądnąć do końca. Jarmusch to zupełnie co innego, to mistrz filmu akcji bez akcji, wspaniałe dialogi, w każdym filmie zachwycają mnie miejsca których rozgrywa się akcja (np. Floryda w "Stranger than..." zupełnie inna niż ta która znamy większośći filmów). Jarmusch chce nam pokazać że Ameryka to wcale nie takie niebo-na-ziemi i czyni to ze ogromnym poczuciem humoru. Każdy jego film to małe arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones